Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Listopad 18, 2018

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Przyczyną zapewne być chora dieta oraz słabe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który poprawia ich odcień i strukturę. Dzięki tak dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale przyznają się zarówno dla pań, jak również dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, działając na następny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Wspomagają w obecnym zawarte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To właśnie te punkty decydują o wydajnym funkcjonowaniu materiału oraz trzymają wysokie znaczenie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, i co za czym chodzi, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.