Moda wczoraj i dziś

Maj 28, 2015

Naprawdę dużo kobiet ma znaczące kompleksy na tle swojej wagi – nierzadko nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często jest tak, że faktycznie kobiety mają o kilka kilogramów za wiele. Na szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez słabo przystosowane ubrania mogą wyglądać na dużo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania muszą być jednokolorowe – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają najróżniejsze odcienie takiego samego koloru, nie należy przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność. Oprócz tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś w grę wchodzą wąskie biodra i bardzo rozbudowana klatka piersiowa, warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często panie pragną ukryć brzuszek, i nie tylko jeżeli spodziewają się dziecka. W owym celu warto nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakże jeśli jakaś z kobiet chciałaby takowe ukryć, powinna zakładać spodnie poniżej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są wygodne, lecz przynajmniej powodują, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo lżej.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.