Marzyłeś o wspaniałej formie, natomiast niełatwo o taki efekt? Wypróbuj nowoczesnych suplementów!

Październik 9, 2019

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najspokojniejsze aktywne składniki zdarzają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak ciężko pracowałeś, nie poprawi się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ rezultaty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci stworzyć mięśnie ze zwykli i dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie masy i szybkości jeszcze zupełnie nie było rzeczywiście przyjemne oraz intensywne.
Cerberus

Jeżeli planujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że istnieje enzym, aromataza, który daje na zmianę androgenów (w współczesnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym tenże istnieje wtedy Twoim wrogiem. Cerberus jest aktywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak obraca się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i zachowuje poziom testosteronu na wysokim poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla dużego efektu stosuj wraz z preparatem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak grał w skórę nożną. Kontuzja spowodowała, że natrafiłem na siłownię. Wykazałoby się, że ta smykałki do polepszania mojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad naszym ciałem i wyborem prawidłowej diety nauczyły go jak prawidłowo pytać o siebie. Tę wiedzę wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to ważny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.