African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbytecznych kilogramów sprawdź niezawodny specyfik African Mango 900!

Listopad 5, 2018

African MANGO to normalny suplement diety dostępny w budów tabletek. Artykuł ten promowany jest dla osób odpowiedzialnych, które zmagają się z otyłością i potrzebują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do przyjmowania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Ważnym składnikiem efektu jest wywar z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał pozycję w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, tworzących na końca udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest potężnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną osobę w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Element ten dodatkowo działa pozytywnie na zmniejszenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO otrzymują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną sumą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do wzięcia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najciekawszego efektu należy stosować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (poziomowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować niezbędnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango900

bioveliss tabs

breast fast

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.