Skąd się biorą kłopoty z erekcją?

Grudzień 23, 2014

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Według statystyk komplikacja z erekcją pojawia się raz na pięć stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że podstawy braku erekcji są bardzo różne, inne w przypadku mężczyzny w wieku lat dwudziestu, a inne u 60-latka.
Wzwód następuje w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który zlokalizowany jest w rdzeniu kręgowym. Członek wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją ma miejsce, gdy wzwód nie następuje w ogóle lub nie utrzymuje się na tyle długo, żeby dało się odbyć zwykły stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie z erekcją, gdy problem występuje co najmniej w 3/4 przypadków i utrzymuje się to przez długi okres. Przypadkowa niedyspozycja nie musi oznaczać problemów z erekcją. Poniżej prezentujemy najważniejsze przyczyny kłopotów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W momencie, gdy spędzamy większość dnia podczas pracy oraz żyjemy jedynie i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz humoru na seks. Warto w takich przypadkach zadbać o niwelowanie momentów stresowych, relaks kamagra i normalne podejście do obowiązków w pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przeciskać się przez tętnice z dużym trudem. Może to być przyczyną zbyt małego napływu krwi do prącia i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów jasno wynika, że palenie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Oprócz problemów z potencją nikotyna wpływa na mniejszą produkcję plemników, a także ich gorszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie viagra

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.