Kilka trików na silniejszą erekcję

Marzec 14, 2015

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje kilka prostych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna lub jeśli chcesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to wypracować, to tu otrzymasz kilka rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego viagra uszczuplenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu oraz stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w dużym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada przepływ krwi do członka w czasie seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz spalić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza zmniejszoną wydolność erekcji. Jeżeli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przyczynia się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być spowolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zadbaj o swoją wagę.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.