Kąpiele wodne i hydroterapia na potencję- 1 czesc

Styczeń 8, 2015

avatar_129_page

Dużo mężczyzn ma kłopoty z potencją. Wielu z panów nie wie, że szybko sobie pomóc różnymi niemedycznymi sposobami bez brania tabletek.
Jeśli stosujemy niemedyczne sposoby na polepszenie erekcji, od masowania podbrzusza, przez dietę lub akupresurę – masaż i ucisk miejsc odpowiedzialnych za seks i potencję, to efekty są właściwe jedynie, kiedy robimy to systematycznie i przez kilka tygodni.
Obecnie coraz więcej lekarzy, odwołując się do przeprowadzonych badań, przekonuje się, że bicze viagra tanio wodne są idealnym sposobem na leczenie nie tylko problemów ze wzwodem, lecz też na niewielki popęd płciowy. Ponadto bicze wodne wspomagają wszystkie sprawności seksualne. Biczowanie wodne należy przeprowadzić na podbrzuszu. Natrysk powinien być zróżnicowany, najpierw ciepły, raz zimny. Delikatny natrysk można zastosować na jądra. Te formy zabiegu polecane są tym panom, którzy przegrzewają własne miejsca erogenne, ponieważ właśnie przegrzanie może doprowadzić do problemów z erekcją, impotencji oraz zaburzenia gospodarki hormonalnej.
Hydroterapia może być zalecana paniom z obniżonym popędem płciowym.

tekst dostepny na stronie kamagra w zelu

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.