Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

Styczeń 8, 2015

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na dotykaniu określonych miejsc na stopach. U panów trzeba naciskać na receptory zamieszczone na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Uciskanie można zacząć od lekkich muśnięć i z czasem regulować siłę ucisku. Każdą stopę trzeba badać przez nie więcej niż pięciu minut.
Panie gwałtowniej reagują na naciskanie miejsc rozmieszczonych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się odwdzięczyć dotykaniem punktu tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne viagraokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach znajdują się receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc wzmacnia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na kłopoty z erekcją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie miejsca należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra tanio

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.