Kamagra zamienniki

Lipiec 29, 2014

Specyfik Viagra został opatentowany w roku 1996 przez koncern farmaceutyczny Pfizer. Firma ta posiada wyłączność co do nazwy specyfiku – z racji monopolu na towar dyktuje także jego cenę, która w zestawieniu z zamiennikami jest co najmniej kilkukrotnie wyższa. Wysoka cena blokuje dostęp do specyfiku osobom gorzej sytuowanym, bo właśnie na rynku obecne są inne specyfiki, które w swoim składzie posiadają tę samą substancję czynną – nazywane są one lekami generycznymi. Każde znane forum erotyczne ma setki zapytań o inne, tańsze odpowiedniki Viagry. Dzięki specyfikom generycznym możliwe jest zmniejszenie ceny leczenia, co pozwala także osobom o niższym statusie finansowym skorzystać z dobrodziejstw obecnej farmacji.
Generyki Viagry mają to samo stężenie cytrynianu syldenafilu, co firmowy specyfik koncernu Pfizer, toteż ich działanie jest podobne z oryginalną Viagrą. Do popularnych zamienników takiego leku należą Kamagra, Edegra, Maxigra, Zenegra, Penegra czy Silagra. Zamiennikiem Viagry z możliwością aplikowania u pań jest Lovegra.
Poszczególne specyfiki będące zamiennikami różnią się od siebie formą pigułek, ich kolorem oraz smakiem. Mechanizm działania jest jednak ten sam. Mogące zdarzać się skutki niepożądane są takie same we wszystkich preparatach, efektywność kuracji zaburzeń potencji za pomocą zamienników Viagry jest praktycznie taka sama, co dowodzą testy kliniczne.
Oprócz leków generycznych Viagrę można zastąpić lekami mającymi tadalafilu – substancja ta jest pokrewna do syldenafilu i wywołuje podobne skutki, ale w porównaniu z nim efekty osiągane są w czasie o 50% krótszym, a okres ich trwania jest przedłużony. Cenionym lekiem zawierającym ten związek jest Tadalis.

tekst dostepny na stronie kamagra oral yelly

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.