Jak wyglądać na szczuplejszą?

Maj 28, 2015

Sporo pań ma spore kompleksy na punkcie własnej tuszy – nierzadko nie mają one żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma żadnego sensu kłamać – całkiem często realia są takie, że istotnie panie mają nieco kilogramów za wiele. Na całe szczęście są naprawdę interesujące rozwiązania, które to spowodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, w bardzo wielu przypadkach całkiem szczupłe kobiety przez kiepsko dopasowane ubrania wyglądają na sporo cięższe niźli naprawdę. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednego koloru – naturalnie nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie można przesadzać, w tym aspekcie panuje wolność wyboru. Do tego niech kolor naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz beżowa bluzka? To słabe połączenie, które nie dość, iż prezentuje się mało atrakcyjnie nawet na bardzo szczupłej kobiecie, to oprócz tego pogrubia.

Zaś w przypadku szerokich ramion należałoby unikać poduszek, różnego rodzaju żabotów i falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, to warto nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top wraz z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety pragną ukryć brzuszek, i to nie tylko jeżeli są w ciąży. W owym celu warto założyć spódnicę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Choć ostatnio panuje swoista moda na spore pośladki, to jednakowoż jeśli któraś z pań pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa tutaj o spodniach z paskiem. No i oprócz tego szpilki – nie są komfortowe, lecz przynajmniej sprawiają, że wyglądamy na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów mniej.

Brak komentarzy

Możliwość komentowania jest wyłączona.